Gill Gruppen omorganiserte i fjor sine virksomheter og Leif Madsberg, som har vært CFO i Subaru Norge siden 2005, ble ansatt som konsernsjef.
Gill Gruppen omorganiserte i fjor sine virksomheter og Leif Madsberg, som har vært CFO i Subaru Norge siden 2005, ble ansatt som konsernsjef.

- Valuta og beinhard kostnadskontroll sikret marginene

For tredje år på rad falt omsetningen hos Subaru Norge. Konsernsjef Leif Madsberg i Gill Gruppen er likevel fornøyd med det økonomiske resultatet i fjor.

Publisert

Merk at denne artikkelen er over tre år gammel, og kan inneholde utdatert informasjon.

For å lese denne saken må du være abonnent

Tegn et prøveabonnement og få umiddelbar tilgang til alt innhold på Bilbransje24. Abonnementet avsluttes automatisk etter en måned. Prøveabonnement kan kun tegnes én gang av samme person.
For årsabonnement, klikk "Bestill her". Ønsker du abonnement for flere brukere har Bilbransje24 flerbruker-avtaler med gode vilkår. Ta kontakt med oss for et uforpliktende tilbud.

1 måned gratis og uforpliktende, kr 0

Prøv Bilbransje24. Abonnementet avsluttes automatisk etter en måned.

Bestill prøveabonnement

Årsabonnement 12 mnd, kr 3.100 + mva

Bestill her